telefon/fax: 18 442 07 63 (sekretariat, psycholodzy) | telefon: 18 445 80 77 (koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej) biuro@owitr.pl

Pragniemy podzielić się z Państwem dobrą wiadomością!

W dniu 17.01.2022r. w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie, które mamy nadzieje, rozpocznie integrowanie lokalnego środowiska na rzecz wspierania rodzin zastępczych.

Na spotkaniu gościliśmy Radnego Miasta Nowego Sącza Pana Tadeusza Gajdosza, właściciela Klubu Sportowego HALNY Pana Łukasza Pławeckiego oraz prezesa Stowarzyszenia Betlejem Pana Pawła Dziedzica.

Jednym z owoców tego spotkania jest rozpoczęcie bliskiej współpracy z Klubem Sportowym HALNY, którego właścicielem jest p. Łukasz Pławecki.

Zgodnie z ustaleniami wszystkie dzieci z rodzin zastępczych z terenu miasta Nowego Sącza będą mogły korzystać nieodpłatnie i na ten moment bezterminowo z oferty Klubu HALNY, która jest bardzo bogata: począwszy od zajęć ze sztuk walki (Kickboxing, Brazylijskie Jiu Jitsu, Karate), siłownię po taniec nowoczesny czy akrobatykę. Szczegóły oferty znajdują się na stronie  https://halny-treningi.pl/

Dodatkowo w czasie trwania zajęć lub treningów dzieci, rodzice/rodzice zastępczy mogą korzystać nieodpłatnie z siłowni. 

Z jednej strony rodzice będą mogli aktywnie wykorzystać czas kiedy dzieci są na zajęciach, z drugiej strony stanowi to wspaniała alternatywę spędzania wspólnie czasu ze starszą młodzieżą na siłowni.

Pragniemy bardzo zachęcić do zapisywania wszystkich dzieci i skorzystania z tak bogatej oferty zajęć sportowych, które mogą wpłynąć na poprawę zdrowia fizycznego jak i psychicznego wychowywanych przez Państwa dzieci. Dobór zajęć dla dzieci może nastąpić od razu na miejscu lub po wypróbowaniu przez dziecko kilku propozycji.

UWAGA!

Zapisu na zajęcia dokonuje opiekun, który wcześniej zgłosi taką chęć do OWTR. 

Dlatego prosimy zainteresowane rodziny o kontaktowanie się w pierwszej kolejności z własnym koordynatorem lub bezpośrednio z Ośrodkiem Wsparcia i Terapii Rodzin.